:: Specjalizacja Centrum Rozwoju EXPLOTRANS S.A.

 
 

    Centrum Rozwoju EXPLOTRANS S.A. w Krakowie zostało utworzone w 1988 r. na rzecz ówczesnego Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej. Spółka utworzona została na bazie naukowo-badawczej Instytutu Eksploatacji Pojazdów – krajowego koordynatora Centralnego Programu Badawczego-Rozwojowego z zakresu eksploatacji pojazdów. Założycielami były następujące podmioty:
- Instytut Transportu Samochodowego, 
- Polskie Koleje Państwowe w Warszawie, 
- Sądeckie Zakłady Naprawy Samochodów,
- BUDOSTAL w Krakowie - Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych.
    

    Spółka kontynuuje wieloletnią międzynarodową współpracę w zakresie eksportu specjalistycznych części motoryzacyjnych, w tym precyzyjnych części metalowych kutych, odlewanych, spawanych, obrabianych mechanicznie, cieplnie i chemiczne. Stosujemy nowoczesne powłoki Dacromet 500-A na licencji francuskiej firmy Dacral, twarde powłoki chromowe, anodowanie twarde aluminium i inne.

galeria produktów
[Przejdź do galerii produktów]

    W zakresie eksportowanych części metalowych spełniamy międzynarodowe normy bezpieczeństwa a wydawane przez Spółkę świadectwa jakości są zgodne ze standardami międzynarodowymi. Stosowane w produkcji materiały pochodzą wyłącznie z renomowanych hut zarówno polskich jak i zagranicznych, a jakość poparta jest świadectwami odbioru.

    Spółka sukcesywnie wdraża system zarządzania i zapewnienia jakości. Na podstawie przeprowadzonych auditów krajowych i zagranicznych w maju 2003 roku Centrum Rozwoju EXPLOTRANS S.A. uzyskało w tym zakresie Certificate of Quality Improvement Associate (CQIA) przyznawany przez polsko-amerykańską jednostkę kontrolno - szkoleniową Polish-American Institute of Mananging Theory and Business.

powiększ
Certificate of Quality Improvement Associate (CQIA)

Centrum Rozwoju EXPLOTRANS S.A. w grudniu 2005 uzyskała certyfikat ISO 9001:2000.

    W latach dziewięćdziesiątych Spółka była również producentem elektronicznych mierników motogodzin dla ciągników rolniczych oraz elektronicznych automatów świateł migania o właściwościach wodoodpornych i odpornych na zwarcia z przeznaczeniem dla pojazdów specjalnych, eksploatowanych w trudnych warunkach terenowych i tropikalnych.

powiększ
Miernik motogodzin i przerywacz świateł mijania
produkcji Centrum Rozwoju EXPLOTRANS S.A.

   


| Strona główna | Prezentacja firmy | Galeria produktów |
| Nasza oferta | Formularz zamówienia | Praca | Kontakt | Plan dojazdu |


© Centrum Rozwoju EXPLOTRANS S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.
© All content on this site is copyrighted by Centrum Rozwoju EXPLOTRANS S.A. and is not reproducible without prior consent 
from Centrum Rozwoju EXPLOTRANS S.A.